Druhý turnaj – dokončen

Sobota = osoby spočítány bez errorů a odjezd naplánován báječně :). Nastali nám menší komplikace s odpadlíky ale s tím se tak nějak asi i

počítá :(. Sraz na hřišti v rozverné náladě a tak si ke mně posedaly 3 kousky navigací. V domění, že jim čék může věřit jsem je nechal navigovat bohužel jen do prvního složitějšího rozhodnutí kde nastal klasický mnohonásobný přepočet dat a následné zamrznutí. Ano jak správně tušíte navigace nefungovala správně(ani jedna :):):)). Mno a tak restart a najelo se na správnou trasu jako vždy a hurááááááá do Horažďovic pro posledního přisedajícího. Kde jinde najít hráče než u benzinové pumpy :). Mno a tak se nám podařilo naložit posledního odpadlíka který se chtěl vyspat a najíst zdarma a jelo se do Merklína.

Příjezd jako vždy dnes ale s menším zakolísáním v dopravě a tak nám zbylo jen 30min do prvního zápasu. Na moji ranní kávu v trávě to stačí. Pokud si zvyknete na neustálé remcání, bouchání pálkama, hekání a jiné zvukové projevy které je lepší pouštět jedním uchem tam a druhým ven tak je to báječný stav :). Sluníčko, kávička softballové hřiště krása co? Jj já vím mě se to taky líbí.

První zápas jsme si zahráli s Libercem. Nezahřáté nerozházené a nerozpálené. Jak myslíte, že to asi dopadlo? Jj velmi správně, dalo se to očekávat. Jiný výsledek jsme ani nemohli v tomhle stavu dát. Gauč to nerozdejchával tak radši poslouchal své oblíbené songy které ho drží mimo realitu dané situace(a v tom se držel celý den). Hráčky neposlouchaly co mají dělat a tak hra začala nabírat veeeeeeeeelmi zajímavý děj. Míček letěl sem pak tam a hnedka zase zpět. Co z tohohle asi mohlo vzniknout? Já Vám to řeknu nic co by rozum normálního čéka chápal. Jak říkam, osobně jsem to nepobíral po celý den. Jediným rozumným člověkem z našeho týmu byl v daný okamžik Florian. Radši si dal pivo jinak by se na to nedalo koukat :):):):). A tak celý ten zápas trval 3-4 piva, to je myslím na jeden takovýhle zápas vcelku rozumný stav. A výsledek? Ehm Ehm No jaksi bych to moc nerozpitvával jak to skončilo a tak tady to máte 1:8 pro NÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁS. Neuskutečná náhoda a mnoho a mnoho nakoupeného štěstí v místním obchoďáku :):):):):):). To asi vystihuje první zápas dne a čekají nás ještě dva. Jen doufám, že nebudou takové jako byl tenhle.

Druhý zápas náš dlouholetý rival Kladno. Jj je tomu tak a jinak už to letos nebude :(. Zápas začal pěkně zvostra, nadhozy lítaly rychlostí blesků odpaly se do hřiště vracely o to pomaleji a příhozy na mety se někdy třeba ani nedaly hodit jak rychle hráčky běhaly. Krádež mety sem odpal tam, nejaký ten aut na metě, strikeout a omylem chycený luft ve vnějším poli(hráč se nemusel ani hnout(jen pro představu takový balon chytne i 10 měsíční mimčo :):):):):) ), což o to běžně(pokud si vzpomenou) i běhají :)). Florian si radši šel pro další pivo, Gauč si nasadil sluchátka kdy jen mohl a tak si asi dovedete představit vývoj celého utkání. Hráčky sem tam na pálce i poslouchaly a některé dokonce i slajdovaly(což je co říct) a docela je to i bavilo. Jsou u nás ale lidi kteří ne a ne a ne a prostě nebudou slajdovat. Anička dokonce i běhala rychle(doufám, že to má někdo natočené páč to se stane tak jednou za 5-7 let :):):):):) ). Mno a za tak krásného stavu si Gauč někdy i sundal sluchátkta z hlavy páč ho to začalo bavit jsme nakonce vyhráli velmi příjemným výsledkem 8:4. Jediné co Gaučovi rušilo hru byl SMS stolker Vlasta :):):) porád otravoval jak a kdo a co pak řikal, že má velmi silné kamarády a tak podobně :). Jinak pocit ze hry byl no normální.

Poslední zápas s naším krajanem Sokol Hluboká byl nesen v duchu unavených rukou a posledních nalezených fyzických sil tohoto dne. Sokol začal dobře hnedka po prvním odpalu nám udělil lekci druhé mety. Mno a jak to tak bývá druhá meta je skorující meta z toho nakonec nic nebylo :). Jen dobře pro nás. Tradičně se to hraje s pálkou míčkem a nebylo tomu jinak ani v tomto zápase. Hráčky běhaly, skákaly, chytaly, radovaly se, usmívaly se a v tomto duchu se to doneslo až do konce zápasu kde výsledek byl opět 8:4 pro ……….. …………….. …………….. …………. …………….jj správně jste to odhadli pro Blondies. Shrnutí zápasu: Gauč měl jiné představy ale jak tomu bývá realita a představy se hnedka na poprvé nepotkávají :(.

Shrnutí soboty:
Počasí nádherné 🙂 sluníčko svítilo,hřiště pěkné, atmosféra poklidná a pivo, pivo prý bylo dobré řikal Florian(a to je znalec: 3-4ks/zápas * 3 + něco mezi zápasy = to nikdo do dnešního dne nespočítal). Výsledek soboty: první ve skupině. Gauč nevypadal ale na to, že by byl spokojen. Ostatně jako vždy :(. Ale proč? Došla mu baterie na telefonu :):):):):):):). On se takhle tváří stabilně(tatar :):)). Neustále nespokojený s tím co je a radši by to všechno viděl hezčí a lepší. Pravda je ale taková, že s výsledky prvního dne byl docela spokojen. Hráčky se ze sebe snažily vydat maximux(jen pro to aby mohly déle spát). Hra vypadala někdy i jako přijatelně koukatelná a logicky vypadající stav příhozů krádeží a dokonce i odpalů :). No tak fajn máte to „za Sobotní výkon Vás chválím“. Drobné chyby samořejmě musejí být vždy, jsme lidi a hrajem to pro srandu a vytočení trenérů :):).

Mno a aby to nabralo správnou atmošku tak tady byl 1x zvrtnutý kotník a jeden naražený prst(radši nebudu ani psát který to byl prst ani jak se to stalo :):):):):)).

Neděle:

Ranní projížďka po Plzni se dala nazvat jako „Poznej zákoutí Plzně“. Jsme dorazily na stinné a vyfoukané hřiště kde byla opravdu zima.

První zápas byl s Plzní. Počet hráček = 9. Plzeň posbírala vše co mělo ruce, nohy z Plzně + Merklína a nasadila do hry. Hrát v sobotu 2x snadný zápas nebo 3x vypjatý zápas je drobet velký fyzický rozdíl. My jsme šli do hry dáme všechno :). Holky se sažily ze sebe vydat opravdu asi nejlepší co uměli. Rybičky po balonech ve vnitřním poli, luxusní zabíhání ve vnějším poli, sprinty po luftech(na některé se opravdu mooooc pekně kouká co je až možný chytit :)), krásné příhozy na metách. V obraně jsme hrály dobře u Aničky jsme viděli i super krásnou honěnou mezi domácí a třetí metou:). Opravdu pěkný pohled co si může běžec dovolit. Nakonec sice byla Anička aut ale byla radost se dívat:). A stav pálky nebyl zas tak špatný, jen se všechno dařilo poslat přímo na hráčky soupeřů chjoooooooo, Ale snad to příště bude lepší :). Některé odpaly byli pěkné a z těch se vytěžilo maximum ale jinak vše přímo na polaře :(. Jak už je jasné z textu tak jsme poprvé prohráli 3:7. Jednou prohrát musíte aby to nevypadalo, že jste moooc dobří :):).

Mno a hnedka se šlo za zimního počasí do opětovného souboje s naším rivalem Kladnem. Začlo se klidně a na jistotu. nadhoz odpl a aut. Nadhoz odpal aut. Nadhoz odpal aut. Tak proběhla první i druhá směna .). Pak se ale trefilo a dostaly jsme se na mety. Následoval pekný slap a doběh :). Pak další odpal a zatraceně další bod:) to je už dva :). Pak tři rychlé auty 🙁 a na pálku jde Kladno. Čéče odpal a další a chyba a doběh:(. Běžec na třetí metě 0 autů ale to chce kliiiiiiiiiid:). Uau strikeout. Uf. Dneska není ani sluchátkový mejdan(by mi přimrzly sluchátka k uším :)). Následuje odpal a a a a mrkačka na tři běžec stojí příhoz na jedna aut a hnedka dom AUUUUUUUUUUUT na domácí joooooooooooooo(krásná akce), NE rozhodčí neměl notnou dávku dioptrií a tak ani konzultace Gauče a rozhodčího nevedla k přesvědčení, že pokud se běžce dotknete dřív než se dotkne mety je AUT.Doporučuji aby si rozhodčí dobře prostudoval pravidla páč nejsme na fotbale. Už vůbec se nepíská proběhnutí běžce před polařem který zpracovává balon. Opět proběhla konzultace a klasické rozhodnutí až se srazí tak to budu pískat. Fííííííííííha doporučení rozhodčích musejí
se srazit mě docela překvapilo. Jdeme trenovat ragby:):):). V ČB se docela slušně ragby rozjíždí :). Tak se chodilo do pole pak na pálku jednou jsme dali bod my pak zas my pak zas my a následovala směna smrti. Kladno mělo obsazenou 1,2 metu a přišel odpal na 7 vnější pole které nám lehce nezakleklo a balon prošel k plotu aaaaaaa Grrrrrr 2 body doma + běžec na tři:(. Porád je tady náskok o 1 bod a jdeme přeci na pálku:). Bum udržený běžec na tři aut na jedna. Další pálkař strikeout. Kladno vyhlásilo prašť do toho jak chceš a fááááákt se podařilo. Odpal na 7 a co myslíte, že se stalo? Aaaaaanoooooooooooo proběhnutý balon bez zákleku a je srovnáno. Následoval aut a jdem na pálku. Bum aut. Další pálkař krásný odpal mezi 8-9 a obsadily jsme druhou metu :). Další pálkař super koule na posun na tři a čéče sejf na 1. Příjemný stav.Následovala krádež na 2. Přišel do puntíku splněný signál, chválím Aničku. Dlouhý odpal do vnějšího pole. Jen pro připomenutí 1 aut obsazená 2,3 meta. Standardně běžec vyčká až se balon chytne a pak si doje domů pro vítězný bod ale to nesmíte hrát za Blondies Čb:). My se urveme takže máme aut z luftu a běžce který kouká na domácí metě jak puk když ho vyautují dotykem. Stav je rázem stále 6:6 a jde se do prodloužení. Štestí se tentokrát přiklonilo s dopalem na Kladno a vyhrálo dnešní pěkné utkání. Nebýt našich zbytečných chyb bylo rozhodnuto už v 5
směně ale je ale. Musíme se z toho poučit a příště? Příště přeci vyhrajem:) jako vždy a hlavně, hlavně se u toho budem bavit:).

Shrnutí neděle: zima a hřiště ve stínu, Vadná elektronka u rozhodčích, A 2x prohra:(. Nicméně holky mooooc chválím, praly se statečně i přes nepřízeň počasí i rozhodčích. 100% nasazení do všeho s velkou chutí a vervou :).

Ženy, děkuji i za ty dvě prohry z kterých se chytře ponaučíme. Už teď se těším na další turnaj který je na Hluboké a ve Zlivy.

Těším se na atmošku hru i Vás:).

Předem píši, že si vyhrazuji právo na provedení gramatických a stylistických chyb v tomto článku.