Nábor nových hráček


Je ti 10 let a víc?
Hledáme dívky do juniorských, kadetských týmů a ženy do kategorie dospělých.
Jsi z Českých Budějovic a okolí?
Nebaví tě být celý rok zavřená pouze v tělocvičně nebo fitku?
Nezkazíš žádnou zábavu a máš týmového ducha?

Pokud stále kýveš, tak přijď zkusit softball.

Jediné, co musíš udělat, je přijít na trénink a vyzkoušet, proč nás softball tak baví :). Síla, rozum a mrštnost jsou základní dovednosti, které potřebuješ pro tento pálkovací sport.

Softball je baseball pro ženy. Letící odpálený míček stačí pouze chytit a hodit, kam potřebuješ. Jednoduché, že? Ale…..správná je druhá varianta – nadhozený míček od nadhazovače trefit pálkou (brnkačka 🙂 ) a následně volně obejít hřiště. Když do toho plácneš o něco méně, je třeba hřiště drobet rychleji oběhnout (stačí mít 100 m za 11s a pohoda.).Mrkni na tohle video, kde je vše krásně popsané.

Tak co? Stále tě to neodradilo? Ne? Pak přijď na náš trénink a vezmi si s sebou sportovní oblečení (v zimní části obuv do haly) a vyzkoušej si tento skvělý sport, který se stává jedním z nejpopulárnějších.

Kuličku, klacek na pálení i rukavici Ti zapůjčíme.

Tréninky probíhají na našem hřišti, které je u Vysokoškolských kolejí v Českých Budějovicích hned vedle Studentského klubu Kampa(kde si rodiče můžou dát i něco dobrého, než se vyřádíš), a to každé úterý a čtvrtek (duben – říjen) nebo v zimním období (listopad – březen) v tělocvičně.