Školní turnaj – výsledky

IMG_4570_finalPoslední krásný pátek v září 20.9.2013 se na našem hřišti odehrálo poslední finálové kolo školního turnaje. Kdo je vítězem? Kde se tak stalo? Jak je to možné? Byl to krásný pátek :). Počasí nám přálo(ráno teda mrzlo i kafe v ruce ale to je asi můj subjektivní dojem).

Jak bylo naplánováno tak se i stalo. Poslední turnaj se uskutečnil a vše proběhlo jak mělo. Souboj všech škol přinesl zajímavé situace. ZŠ Dobrá Voda a ZŠ Větřní přijelo obhajovat pozice ve smíšených družstvěch. ZŠ Máj pouze chlapci(škoda). Byli tam k vidění i nové tváře které se předešlých turnajů nezůčastnili.

Jak kdo dopadl si můžete přečíst v naší tabulce. První místo si obhájila ZŠ Máj II pro druhé místo si přijela ZŠ Větřní a krásné třetí místo vybojovala ZŠ Dobrá Voda.

Celkové umístění 2013
1 ZŠ Máj II
2 ZŠ Větřní
3 ZŠ Dobrá Voda

Každá škola si z každého turnaje odvezla diplom + něco malého na zub k cestě domů. Z posledního turnaje si každá škola odvezla diplom + trofej a malou sladkost. Foto z tohoto dne se také najde. Nezbývá nic jiného než pogratulovat k příjemně strávenému dni mezi školami které tomuto sportu v Českých Budějovicích fandí. Snaha která se do tohoto sportu vkládá skrze školní rok nepřichází tak vniveč a je na některých dokonce lidičkách i vidět:) mírné zlepšení. Je báječné vidět na hřišti tolik dětí najednou s úsměvem a zároveň vervou do hry. Už nyní se těším na příští rok který se nese v lehkém znamení Slowpitchového turnaje. :).